Закъснение на цикъла и болки в кръста и корема

Уважаеми Потребители,
В този раздел ще се стремим да Ви ориентираме, относно здравни проблеми, които Ви вълнуват. Изказаните мнения НЕ МОГАТ да заменят реалния консулт с лекар! Спазването на добрия тон е гаранция, че ще получите компетентен отговор според съвременната добра медицинска практика.
Благодарим Ви!

Закъснение на цикъла и болки в кръста и корема

Мнениеот ЦветиХ. » Съб Авг 03, 2019 11:31 am

Здравейте! Цикълът ми закъснява вече 6ти ден. Имам болки в кръста и ниско долу в корема. С мъжът ми не се пазим, но този месец, дори нямах и симптоми за овулация като цервикална слуз и т.н. Направих 2 теста за бременност- отрицателни са. На какво друго може да се дължи закъснението и тези болки? А възможно ли е въпреки тестовете да съм бременна? :)
ЦветиХ.

Re: Закъснение на цикъла и болки в кръста и корема

Мнениеот ZdraveiGP » Нед Авг 04, 2019 1:15 pm

Здравейте,
Менструалният цикъл се влияе от множество фактори и закъснение от 6 и повече дни може да бъде абсолютно нормално...Знаете, че дори промяна в обстановката, времете, психо-емоционалното състояние на жената и ред други причини могат да доведат до подобни отклонения. Понякога се получават и ановулаторни цикли, които са сред най-честите причини за дисфункционални маточни кръвотечения - прекалено обилни или оскъдни или през различен период от време. Според мен имате всички "симптоми", че скоро ще ви "дойде"...Ако това не се случи скоро е добре да посетите АГ специалист за преглед - анамнеза, статус и образна диагностика.
Успех!
ZdraveiGP е Д-р Захари Петров
Управител на Медицинска Практика "Здравей"
Ние Ви изпращаме по-здрави ;), Вие предайте нататък!
За контакт/записване за консултации - моля, посетете www.zdraveigp.com
Аватар
ZdraveiGP
Администратор

Назад към Имам проблем...Моля, Помогнете!