НЕ ХОДЕТЕ ПРИ Д-Р АНДРЕЕВ-КАРДИОЛОГ ПАЗАРДЖИК

Не пестете добрите думи, за тези, които заслужават!

НЕ ХОДЕТЕ ПРИ Д-Р АНДРЕЕВ-КАРДИОЛОГ ПАЗАРДЖИК

Мнениеот sisi_an » Пет Мар 13, 2015 9:39 pm

Д-р Андреев-завеждаш кардиологично отделение при МБАЛ Пазарджик. За бога хора не ходете при него! Това е арогантен, надут и некомпетентен лекар, търгуващ с човешкия живот.Отнася се пренебрежително, грубо, невъзпитано и надменно към пациентите.Все едно са животни. Мислех след лечение в повереното му отделение да започна да го посещавам в частния му кабинет, но за нищо на света не бих си дала парите на него. Този доктор си мисли, че е много велик и знаещ, а всъщност е съвсем посредствен комплексар. В Пазарджик има други скромни и възпитани специалисти на които с удоволствие човек да заплати за преглед или консултация.
sisi_an

Re: НЕ ХОДЕТЕ ПРИ Д-Р АНДРЕЕВ-КАРДИОЛОГ ПАЗАРДЖИК

Мнениеот teodora40 » Вто Авг 16, 2016 1:33 pm

Здравейте!Попаднах случайно на тази клевета спрямо въпросният Доктор и просто се изумих!
Комплексарката за мен Г-жо сте Вие!!!
Съгласна съм,че избора при кого ще се лекувате е изцяло ваш,никой не ви кара на сила!Не ви ли е срам,да отправяте подобни обиди към уважаван човек като Др.Андреев?Запитали ли сте се,колко живота той е спасил,залагайки като цена своя собствен?Това,че не Ви е отговорил по начина по който вие сте очаквали не го прави арогантен. Аз също бих се отнесла с Вас по същия начин!!!
teodora40

Назад към Благодарим Ви за професионализма и грижите!