кръв в спермата и в последствие оренирам крьв

Уважаеми Потребители,
В този раздел ще се стремим да Ви ориентираме, относно здравни проблеми, които Ви вълнуват. Изказаните мнения НЕ МОГАТ да заменят реалния консулт с лекар! Спазването на добрия тон е гаранция, че ще получите компетентен отговор според съвременната добра медицинска практика.
Благодарим Ви!

кръв в спермата и в последствие оренирам крьв

Мнениеот миляка » Вто Сеп 02, 2014 2:54 pm

Здравейте,проблема ми е : след полов акт,забелязвам,че семенната ми течност е примесена с крьв /розовее/ и има по 1–2 сьсиречета, а след това като оринирам си тече кръв в пълния смисъл на думата и в последващото ориниране се разрежда като пак може да се забележат сьсиречета и на третото ориниране вече си е стандартна урина и в нито един момент от всичко това нямам болка. Пьрвия пьт когато ми се случи,беше преди 5 години ведньж, а сега 2 пьти за 3 дни.Много сам притеснен,четох тук там и останах с убеждение, че е хемоспермия ? Благодаря Ви предварително !
миляка

Re: кръв в спермата и в последствие оренирам крьв

Мнениеот ZdraveiGP » Сря Сеп 10, 2014 12:56 pm

Здравейте,
Състоянието ви е от компетенциите на уролог - с такава давност на проблема, бих ви препоръчал своевременна консултация с такъв специалист. Кръв от уретрата, както и кръв във спермата може да възникне при множество състояния - някои от които по-прозаични, други не. Непременно направете консулт с уролог - ако сте от София, може да направите запитване към Д-р Василев www.urology.bg
Поздрави!
ZdraveiGP е Д-р Захари Петров
Управител на Медицинска Практика "Здравей"
Ние Ви изпращаме по-здрави ;), Вие предайте нататък!
За контакт/записване за консултации - моля, посетете www.zdraveigp.com
Аватар
ZdraveiGP
Администратор

Re: кръв в спермата и в последствие оренирам крьв

Мнениеот В.ук » Нед Юли 15, 2018 12:56 pm

Здравейте.Имам същия проблем и силно се безпокоя за излекуването му понеже се намирам и живея в англия. Тук ми направиха почти всички изследвания по проблема като цитоскоп,кръвните и дори X Ray ренген.всичко било в норма но аз продължавам да имам кръв в спермата. Моля споделете за резултата от вашето лечение и какво точно предприехте !
В.ук

Назад към Имам проблем...Моля, Помогнете!