Температура с болки в корема.

Уважаеми Потребители,
В този раздел ще се стремим да Ви ориентираме, относно здравни проблеми, които Ви вълнуват. Изказаните мнения НЕ МОГАТ да заменят реалния консулт с лекар! Спазването на добрия тон е гаранция, че ще получите компетентен отговор според съвременната добра медицинска практика.
Благодарим Ви!

Температура с болки в корема.

Мнениеот stopadjiq » Чет Дек 16, 2010 4:01 pm

3ти ден е днеска.Всяка вечер вдигам температура.Нямам с какво да я измеря, но по собствена преценка не минава 38 градуса.И още 1ия ден преди да дигна температурата, сутринта когато се събудих започнаха болките в корема.Болката не е силна и е на вълни.Тоест боли ме около 1-2 минути и изчеза и после се появява пак чак след 30 мин до 2 часа.Тъпа е и не мога да разбера от къде точно идва всякаш е по голяма област не мога да определя.Нямам повръщане или дори гадене.Лекувам се със парацетамол за температурата, витамини, тайлол хот и Иберогаст за стомаха уж аптекарката до нас ми го препоръча на билкова основа било.
Значе ако оставим симптомите и помислим за причината би могло да е това.Отказвам цигарите(пак) и винаги когато го правя спира да ми се ходи до тоалетна по голяма нужда.Та стана 1 седмица без да отида нито веднъж.Появи се болката и температурата уплаших се и веднага ми светна да не е от това та запалих 2 цигари и веднага ми се приходи до тоалетна.Но въпреки това нямаше резултат.Болката не е намаляла и температурата също.Мислих си да не съм се натроил от това по някакъв начин.До колкото съм чувал при запек(макар че моето не е точно запек защото не съм изпитвал никаква нужда да ходя до тоалетна) фекалиите започват да се връат назад?! и влизат в тънките черва и после дори и в стомаха.Та снощи си направих силно препечени филийки нали изгорялото помага.Но няма ефект мислех си и за активен въглен да си купя.А когато ме заболи корема след 1дна минута ми се появяват газове и след тях болката спира.Четох и за тези коксаки вируси горе долу отговарям на някои симптоми като изключим диарията и гаденето.Имам и главоболие, но това тряба да е от температурата.

Това е, най ме притеснява да не е някоя африканска болест долетяла с комарите, мухите или каквото там си долита със силния югозападен вятър който имаше на скоро.
Благодаря предарително.
stopadjiq

Re: Температура с болки в корема.

Мнениеот ZdraveiGP » Чет Дек 16, 2010 5:20 pm

Здравейте,
Най-добре е да отидете на преглед при лекар - той ще прецени адекватно за какво става въпрос. Да стоите три дни с температура и болки в корема и да се вайкате по форуми - не си струва. Най-вероятно се касае за прозаична настинка, но след като ви причинява такъв дискомфорт, единственото разумно нещо е да се консултирате реално с лекар.
Поздрави!
ZdraveiGP е Д-р Захари Петров
Управител на Медицинска Практика "Здравей"
Ние Ви изпращаме по-здрави ;), Вие предайте нататък!
За контакт/записване за консултации - моля, посетете www.zdraveigp.com
Аватар
ZdraveiGP
Администратор

Мнениеот stopadjiq » Чет Дек 16, 2010 11:27 pm

Благодаря за съвета.Тази вечер все още не съм дигнал температура, само малко ме изби на диария ама малко и червата ми взеха да покъркорват.Не знам дали да се притеснявам от това.Ако мислите, че е притеснително може да отида на доктор.За сега остана само главоболието.
stopadjiq

Мнениеот ZdraveiGP » Съб Дек 18, 2010 1:58 am

Добре би било да посетите лекар своевременно
Успех!
ZdraveiGP е Д-р Захари Петров
Управител на Медицинска Практика "Здравей"
Ние Ви изпращаме по-здрави ;), Вие предайте нататък!
За контакт/записване за консултации - моля, посетете www.zdraveigp.com
Аватар
ZdraveiGP
Администратор

Назад към Имам проблем...Моля, Помогнете!